O firmie

INTEGRAMAX.pl jest firmą konsultingową specjalizującą się we wdrożeniach i rozwoju zintegrowanych systemów informatycznych firmy COMARCH.

Misją firmy jest wspieranie strategicznych obszarów działalności przedsiębiorstw poprzez tworzenie rozwiązań informatycznych, które pozwalają na zharmonizowanie realizacji procesów biznesowych oraz ustanowienie szczegółowej kontroli nad przedsiębiorstwem, jego zasobami, potencjałem jak i też utrzymania środowiska informatycznego klienta.

Oferta firmy obejmuje kompleksową realizacją projektów informatycznych, począwszy od etapu analizy biznesowej, poprzez stworzenie rozwiązań, aż po ich wdrożenie i stały rozwój. Odbiorcami naszych produktów i usług są zarówno mniejsze i średnie firmy, jak i duże przedsiębiorstwa z różnych branży. W swojej ofercie mamy pełen wachlarz produktów i co najistotniejsze – konsultantów IT z ponad 15-letnim doświadczeniem zawodowym we wdrażaniu oprogramowania COMARCH. Korzystając z naszego zaplecza technicznego jesteśmy w stanie podołać realizacji nawet najtrudniejszych projektów.


Kontakt

Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

tel. 61 822 66 62
biuro@integramax.pl

Wsparcie
techniczne


INTEGRAMAX © 2016
REALIZACJA: IADU.pl